PL EN DE CZ

III Maraton Fitness

„Twoje Zdrowie w Twoich Rękach”

 

Pamiętajmy, iż nasze zdrowie w dużej mierze zależy od nas samych. Poprzez aktywność fizyczną nie tylko usprawniamy nasz organizmu poprawiając jego zdolności fizyczne , lecz znacznie zmniejszamy ryzyko wielu chorób cywilizacyjnych zagrażających naszemu zdrowiu i życiu. Gminny Ośrodek Kultury wychodzi naprzeciw aktywnemu spędzaniu wolnego czasu ,organizując zajęcia sportowe i rekreacyjne oraz  Maraton fitness.

W tym roku III Maratonu Fitness,  odbył się w dniu 10.04.2014r. na sali gimnastycznej przy ul. Opawskiej  w Baborowie w godzinach od 15.00 do 20.00

Czwartkowe popołudnie obfitowało w szereg atrakcji. Odważni i wytrwali mogli uczestniczyć w ćwiczeniach rozgrzewających,  Fitball, Step Aerobic, Wzmacnianie TBS, Body Mind oraz Zumbie prowadzonych przez instruktorów Gminnego Ośrodka Kultury w Baborowie: Joannę Kowalczyk-Klimczak,  Grzegorza Sumika.

Wszystkich  uczestniczących  w tegorocznym Maratonie serdecznie zapraszam za rok. Pragnę złożyć serdeczne podziękowania dla osób uczestniczących w przedsięwzięciu sportowym oraz  moim wspaniałym instruktorom za zaangażowanie i wytrwałość  w osiąganiu wyznaczonych celów.

Lidia Piecha

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
katalog  firm  str  s  ok  a  f  bip  test  chroniona
1.jpeg 10.png 11.png 12.png 13.png 14.png 15.png 16.png 17.png 18.png 19.png 2.png 20.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png
Kalendarz wydarzeń
22
marca
środa
Kliknij na wybraną datę