PL EN DE CZ

Turniej piłki siatkowej 27.09.2014

Turniej Piłki Siatkowej

 

   Dnia 27.09.2014r Gminny Ośrodek Kultury w Baborowie oraz MUKS Jedynka Baborów, zorganizowali w Hali Sportowej przy ul. Wiejskiej Jesienny Turniej Piłki Siatkowej. W zawodach brały udział drużyny: SPS Głogówek, dwa zespoły  Azymka Zdzieszowice  oraz MUKS Jedynka Baborów. Podczas rozgrywania meczy, zawodnicy dostarczyli nam wielu emocji i stworzyli świetne widowisko sportowe. Nie zabrakło zaciętości w walce o punkty oraz przemyśleń w formowaniu akcji. Ostatecznie zespół z SPS Głogówek  zwyciężył rozgrywki zajmując I miejsce. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Azymka Zdzieszowice II. Trzecie miejsce zajęli  zawodnicy  Azymka Zdzieszowice I . Natomiast Muks Jedynka Baborów uplasował się na czwartej pozycji.

Nagrodę dla najlepszego zawodnika Jesiennego Turnieju otrzymał reprezentant zespołu Azymek Zdzieszowice I - Mikołaj Semak. W trakcie zawodów organizatorzy zapewnili zawodnikom  ciepły posiłek regeneracyjny i napoje. Drużyny przyjezdne pochwaliły organizatorów za sprawne przeprowadzenie rozgrywek i dobrą atmosferę panującą w Baborowskiej Hali.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobą zaangażowanym w pomoc w przeprowadzeniu zawodów, szczególnie Panu Jerzemu Tomczykowi , który z wielkim zaangażowaniem i sercem od wielu lat prowadzi drużynę MUKS Jedynka Baborów organizując Turnieje, oraz reprezentuje naszą Gminę na arenach sportowych. Serdecznie zapraszamy  mieszkańców do kibicowania naszym siatkarzom, którzy po raz kolejny występują w Raciborskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej.

                                                                                                                                                                         Joanna Kowalczyk-Klimczak

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
a  f  bip  s  ok  katalog  chroniona  test  firm  str
1.jpeg 10.png 11.png 12.png 13.png 14.png 15.png 16.png 17.png 18.png 19.png 2.png 20.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png
Kalendarz wydarzeń
24
marca
piątek
Kliknij na wybraną datę