PL EN DE CZ

„Mikołajkowe marzenia do spełnienia.”

    Pod tym hasłem 5 grudnia 2014r., w gorącej i pełnej wrażeń atmosferze, dzieci z Gminy Baborów spotkały się ze Św. Mikołajem.  Podczas interaktywnego programu artystycznego przygotowanego przez aktorów z  firmy Prym-Art  przepełnionego grami, konkursami i śpiewem  dzieciaków, na sali dało się odczuć atmosferę  Świąt Bożego Narodzenia.  Wspólna zabawa milusińskich i ich rodziców, występ zespołu Czad Dance, słodkie upominki, zdjęcia z Mikołajem i jego pomocnikami wprowadziły wszystkich w magiczny, świąteczny  czas.

Zadowolenie, radość i szczęście wymalowane na buźkach najmłodszych są podziękowaniem za wsparcie jakie otrzymaliśmy od  osób i firm o wielkim, gorącym sercu,  serdeczne podziękowania ślemy do: Pana Tomasza Krupy Prezesa ZUK w Baborowie, Pana Franciszka Czekańskiego,  Państwa Wojciecha  i Moniki Śliwińskich, Pani Alicji Szczepanik i Pana Wiesława Mucha, do Pani Ewy Nowotyskiej z Agencji PZU z siedzibą w Baborowie  oraz do Panów Edmunda   i Grzegorza Rzeźnik.

Dziękujemy również firmom: PPUH MAK-RO z Baborowa, Dymek-Biuromex F.U.H, Piekarni SMAKOSZ, Bankowi SKOK Ziemi Rybnickiej, Towarzystwu Ubezpieczeń Wzajemnych z Opola. Podziękowania za trud i zaangażowanie należą się dla  pracowników i stażystów Gminnego Ośrodka Kultury, konserwatorów z Urzędu Miejskiego oraz  dla Pani Jadwigi Kowalczykowskiej i Pani Bogumiły Polaczy ze Stowarzyszenia Miłośników Sułkowa. Ilość przybyłych dzieci i ich rodziców przerosła nasze oczekiwania, prawie 200 rozdanych paczek mikołajkowych, które mogliśmy zorganizować dzięki ww. darczyńcom utrwala nas w prawdzie, którą głosił Jan Paweł II - „Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi”.Pamiętajmy o tym nie tylko na Święta. Na następne pełne radości i upominków Mikołajki Gminne zapraszamy już za rok.                                                                                                                                                                                                                                                                             Lidia Piecha

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
firm  s  str  ok  a  bip  katalog  f  test  chroniona
1.jpeg10.jpeg11.jpeg12.jpeg13.jpeg14.jpeg2.jpeg3.jpeg4.jpeg5.jpeg6.jpeg7.jpeg8.jpeg9.jpeg
Kalendarz wydarzeń
17
lipca
środa
Kliknij na wybraną datę