PL EN DE CZ

Ferie z Gokiem

Ferie z Gokiem i Świetlica Miejską

 

Podczas tegorocznych ferii zimowych w dniach  od 26.01. do 30.01.2015r. instruktorzy Gminnego Ośrodka Kultury w Baborowie wraz z opiekunem Świetlicy Miejskiej, zorganizowali  dzieciom  z naszej Gminy aktywny i pełen atrakcji wypoczynek.

 Akcję rozpoczęła  pogadanka dotycząca bezpiecznego zachowania podczas gier, zabaw, wyjść, wyjazdów, pobytu na lodowisku i basenie. Następnie dzieci miały możliwość sprawdzenia swoich umiejętności intelektualnych, manualnych i strategicznych w turnieju piłkarzyków i biliarda.

We wtorek  odbył się wyjazd dzieci  na lodowisko do Pszowa aby opanować  lub doskonalić jazdę na łyżwach. Było wiele radości, postępów i skuteczności w nauce jazdy. Uczestnicy wyjazdu w  ten śnieżny i chłodny dzień, swoim zapałem ogrzali atmosferę lodowiska. Środa była dniem konkursów wiedzy dotyczącej Świąt oraz Sportów zimowych. Dodatkowo po zakończeniu konkursu zorganizowane były gry i zabawy. Podczas kolejnego dnia ferii dzieci i opiekunowie udali się na wycieczkę do kina w Kędzierzynie Koźlu. Uczestnicy mogli wybrać seans stosownie do swoich zainteresowań  wieku i  potrzeb. Wyświetlano  równocześnie dwa filmy. Pierwszy to „Dzwoneczek i bestia z Nibylandii” a drugi „Noc w Muzeum Tajemnica Grobowca”.

W ostatni dzień wybraliśmy się na wycieczkę do Aquaparku w Raciborzu. Dzieci i młodzież mieli do wyboru szereg atrakcji, najbardziej przypadły do gustu zjeżdżalnie oraz  wodny tor przeszkód. Wszystkie przejazdy  autokarem  ufundowała dzieciom dyrekcja Gminnego Ośrodka Kultury w Baborowie. Nad prawidłowym przebiegiem ferii oraz bezpieczeństwem uczestników czuwali instruktorzy Gok oraz pani Agnieszka Kraszewska- Wysocka.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za spędzenie z nami czasu.

Mamy nadzieję że w przygotowanym  przez nas programie feryjnym każdy znalazł atrakcję, która  w pełni zaspokoiła jego potrzeby. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież z Gminy Baborów do wspólnej zabaw razem z nami!!!! Z niecierpliwością oczekujemy wakacyjnego czasu, gdzie przygotujemy dla wszystkich dzieci mnóstwo niespodzianek. Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii na stronie  internetowej www.gok.baborow.pl .

 

Joanna Kowalczyk- Klimczak

 

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
test  firm  katalog  s  str  ok  a  f  bip  chroniona
1.jpeg 10.png 11.png 12.png 13.png 14.png 15.png 16.png 17.png 18.png 19.png 2.png 20.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png
Kalendarz wydarzeń
30
listopada
środa
Kliknij na wybraną datę