Konkurs Plastyczny 14.05.2015 (XV Festiwal Kultury Powiatowej)

XV Festiwal  Kultury Powiatowej

Tegoroczny Festiwal Kultury Powiatowej był prowadzony przez Gminę Branice. Gminny Ośrodek Kultury w Baborowie został gospodarzem konkursu plastycznego organizowanego w formie warsztatów. 14 maja zawitało do nas prawie 40 uczestników pasjonujących się tworzeniem prac plastycznych.  Temat „Wiosenne inspiracje” miał na celu doskonalenie i rozwijanie umiejętności przekazywania określonych treści za pomocą ilustracji, jak również  wyłonienie talentów wśród dzieci i młodzieży Powiatu Głubczyckiego. Profesjonalne jury w składzie Andrzej Śliwicki oraz Anna Jegierska-Michalska wieloletni instruktorzy, artyści warsztatów plastycznych w Domu Kultury „Strzecha” z  Raciborza wyłonili laureatów:  kat. I – III szkół podstawowych: I – Samuel Krajczy z Baborowa, II – Karolina Stanilewicz z Baborowa, III – Julia Grodzka; kat. IV – VI szkół podstawowych: I – Zuzanna Dosiak, II – Weronika Drążek z Baborowa, III – Julia Andrejczuk, kat. gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne: I – Natalia Sienkiewicz, II – Katarzyna Szuniewicz z Baborowa, III – Konrad Zdaniczek, Ewa Chruściel, wyróżnienie Piotr Kuźmiński z Baborowa.  Cieszy nas fakt, iż dzieci i młodzież z  Baborowa tak licznie i z takimi efektami reprezentują Naszą Gminę. Dziękuję i gratuluję nauczycielom, opiekunom i rodzicom za wspaniałe wychowanie tak uzdolnionych dzieciaków.

f  str  ok  s  katalog  chroniona  test  a  bip  firm