PL EN DE CZ

Gminny Turniej Tenisa Stołowego 25.11.2015

       W środowe popołudnie 25.11.2015r.w hali sportowej przy ul. Wiejskiej 5a ,odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego, na który licznie przybyły dzieci, młodzież i dorośli z naszej Gminny. Turniej zorganizowali pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury przy współpracy z  Panem Arturem Czechowiczem.

 Zawody otworzyła Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Lidia Piecha, która przywitała przybyłych zawodników, życząc im  wielu skutecznych akcji, emocjonujących i efektywnych meczy a przede wszystkim miłej zabawy. Sędzią Głównym Turnieju został pan Artur Czechowicz.

Rozgrywki zostały przeprowadzone w trzech kategoriach: dziewcząt, młodzików i dorosłych w grze pojedynczej. Zmagania podczas  rozgrywanych meczy były zaskakujące i bogate w różnorodne style gry, przede wszystkim w kategorii dorosłych. Zawodnikom organizatorzy zapewnili ciepły posiłek i napoje. Po zaciętych meczach w grze pojedynczej wyniki turnieju  przedstawiły się następująco:

W kategorii dziewcząt I miejsce wywalczyła Katarzyna Purchla. II miejsce zajęła Dominika Kojpasz. Na III miejscu uplasowała się Oliwia Osadnik.

W kategorii młodzików I miejsce zajął Daniel Kwiatkowski. II miejsce wywalczył Paweł Baran. III miejsce zdobył Piotrek Baran.

  W kategorii dorosłych po znakomicie rozegranych spotkaniach I miejsce wywalczył Mateusz Gułaj. II miejsce zajął Jacek Zarzycki, na trzecim miejscu uplasował się Krzysztof Cyranka.

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować zawodnikom turnieju za przybycie, znakomitą i emocjonującą grę oraz wspaniałą atmosferę. Serdeczne podziękowania kierujemy dla Pana Artura Czechowicza za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu zawodów. Zachęcamy również do uczestnictwa sympatyków tenisa stołowego w spotkaniach grupy LGS TOP SPIN, organizowanych przez pana Artura Czechowicza w każdy czwartek od godz.17:00 do 19:00 w Sali Widowiskowej przy ul. Rynek 9.                                                                                                   

                                                                                  

Joanna Kowalczyk-Klimczak

 

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
s  f  test  firm  ok  chroniona  a  bip  str  katalog
1.jpeg 10.png 11.png 12.png 13.png 14.png 15.png 16.png 17.png 18.png 19.png 2.png 20.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png
Kalendarz wydarzeń
30
listopada
środa
Kliknij na wybraną datę