PL EN DE CZ

Mikołaj w Tłustomostach 4.12.2015

Dzieciaki cały rok czekają na ten dzień!

 

     W godzinach wieczornych 4 grudnia w świetlicy wiejskiej w Tłustomostach, odbyło się spotkanie z Mikołajem. Z tej okazji przygotowaliśmy wiele atrakcji.

Uroczystego otwarcia dokonała Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Pani Lidia Piecha, witając w  licznie przybyłym gronie dzieci wraz z ich rodzicami i opiekunami oraz życząc wszystkim radosnych wrażeń i dobrej zabawy podczas mikołajkowego wieczoru. Uczestnicy zostali wprowadzeni w świąteczną atmosferę występami zespołów tanecznych  „Mini Czad” oraz  „Czad Dance” z Gminnego Ośrodka Kultury. Choreografie do układów tanecznych przygotowała Pani Dominka Idasiak z pomocą Pani Żanety Góreckiej.

Kolejnym punktem imprezy był  program interaktywny pt. „Pingwiny ze Śnieżnej Krainy”,który zaktywizował dzieci do wspólnej zabawy.

Jednak najwięcej wrażeń sprawiło najmłodszym osobiste odebranie z rąk Mikołaja paczek ze słodkimi upominkami i wspólne zdjęcia. W tym roku Mikołaj obdarował  prawie 200  dzieci z całej Gminy. A to wszystko dzięki ludziom wielkiego serca, którzy jak co roku wspierają to przedsięwzięcie.

 Serdeczne podziękowania kierujemy do: Pana Tomasz Krupy Prezesa ZUK w Baborowie, Pani Elżbiety Demianowskiej,  Pani Alicji Szczepanik i Pana Wiesława Mucha, Pana Edmunda Rzeźnik, Pani Moniki Śliwińskiej. Dziękujemy również firmom: PPUH MAK-RO z Baborowa, piekarni SMAKOSZ, Bankowi SKOK Ziemi Rybnickiej, PZU z siedzibą w Baborowie, Towarzystwu Ubezpieczeń Wzajemnych z Opola. Serdeczne podziękowania kierujemy dla Pani Magdaleny Bradel, za udzieloną pomoc w organizacji Gminnych Mikołajek.

Podziękowanie za trud i zaangażowanie należą się również pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury oraz konserwatorom Urzędu Miejskiego.

Zadowolenie i radość emanująca od dzieci podczas takich akcji jest dla nas powodem do nieustających działań.

Kochany Mikołaju, do zobaczenia za rok!

 

Sylwia Sumik

 

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
str  katalog  firm  a  chroniona  bip  s  ok  wyloguj  test
0.png 1.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg 5.jpeg 6.jpeg 7.jpeg 8.png 9.png
Kalendarz wydarzeń
16
września
czwartek
Kliknij na wybraną datę