PL EN DE CZ

Piłkarski Turniej Bożonarodzeniowy 19.12.2015

Turniej Bożonarodzeniowy.

 

 Jak co roku w ostatni weekend przed świętami Bożego Narodzenia 19.12.2015r., został rozegrany w Hali Sportowej przy ul. Wiejskiej,  Bożonarodzeniowy Turniej Piłki Nożnej.Do zawodów przystąpiło 9 drużyn z Naszej Gminy .

Pan Andrzej Kanas rozpoczął oficjalne przemówienia, serdecznie witając tak licznie przybyłych zawodników, rodziców, opiekunów oraz sympatyków piłki nożnej. Przypomniał jak ważne w życiu jest uprawianie sportu od najmłodszych lat, nie tylko ze względów zdrowotnym, także społecznych oraz psychologicznych.

 Następnie Pani Burmistrz Elżbieta Kielska otwierając turniej, życzyła uczestnikom wspaniałej gry i przyjemnej zabawy, oraz złożyła życzenia z okazji zbliżających się Świąt.

Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Lidia Piecha wręczyła podziękowania dla osób które zawsze czynnie angażują się w przedsięwzięcia sportowe. Panu Andrzejowi Kanasowi - który szkoli i wychowuje młodych piłkarzy, współorganizuje razem z pracownikami Gok-u turnieje piłkarskie. Panu Henrykowi Wilczek za sędziowanie zawodów. Oficjalną cześć zakończyło wręczenie paczek mikołajowych zawodnikom.

Turniej rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych: Orliki –zawodnicy rocznik 2003 -2005, Młodziki-zawodnicy rocznik 2006 i młodsi. Mecze były emocjonujące, nie zabrakło hartu ducha i sportowej woli walki. Zawodnicy drużyn grali wyznając zasadę Fair Play i Stop Agresji w Sporcie. Młodzi piłkarze stworzyli wspaniałe widowisko sportowe, wspierając się nawzajem i motywując do dalszej lepszej gry.

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim za przybycie i stworzenie magicznej ciepłej atmosfery. Dziękujemy zawodnikom za niesamowitą grę i zabawę, rodzicom za zorganizowanie słodkiego poczęstunku dla uczestników. Gorąco zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych  do uczestnictwa w zajęciach sportowych organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Baborowie, oraz śledzenia naszej strony internetowej www.gokbaborow.pl

 

 

Joanna Kowalczyk-Klimczak

 

 

Wyniki Rozgrywek:

 

Młodziki:                                                                        Orliki:

 

 I –Osiedle Baborów                                                    I – Cukrownik Baborów

II -Gok Baborów                                                         II - Agropol

III –Cukrownik Baborów                                          III – „Sokół” Boguchwałów

IV-„Sokół” Boguchwałów                                          IV –Gok Baborów

                                                                                      V  – Reprezentacja Gminy

-Najlepszy Strzelec: Michał Lechoszest                   - Najlepszy Strzelec: Piotr Baran        

 

-Najlepszy Bramkarz: Mikołaj Pawelec             -Najlepszy Bramkarz: Bartłomiej Klimasiński 

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
s  chroniona  katalog  a  firm  f  str  bip  test  ok
1.jpeg10.jpeg11.jpeg12.jpeg13.jpeg14.jpeg2.jpeg3.jpeg4.jpeg5.jpeg6.jpeg7.jpeg8.jpeg9.jpeg
Kalendarz wydarzeń
17
lipca
środa
Kliknij na wybraną datę