PL EN DE CZ

Aktywne ferie z GOK 8-12.02.2016

Gminny Ośrodek Kultury wraz ze Świetlicą Miejską w Baborowie zorganizował na czas ferii zimowych aktywny wypoczynek dla dzieci z naszej Gminy. Jak co roku akcja zimowa cieszyła się dużym zainteresowaniem, ze względu na szereg atrakcji przygotowanych dla najmłodszych jak i starszych uczestników.

 Dzieci miały możliwość m.in. zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami podczas turniejów: bilarda, piłkarzyków oraz tenisa stołowego, które zostały rozegrane w świetlicy miejskiej. Prace plastyczne oraz gry planszowe jak i multimedialne urozmaiciły wspólnie spędzony czas w świetlicy.

Chętnych na wycieczki również nie zabrakło. Udaliśmy się na seans do kina w Kędzierzynie Koźlu, gdzie każdy mógł dokonać wyboru między równolegle wyświetlanymi animowanymi filmami tj.„Misiek w Nowym Jorku” czy „Odlotowa przygoda” wedle swoich zainteresowań

i upodobań. Kolejne wycieczki miały na celu aktywizację fizyczną dzieci i młodzieży podczas ferii. Chcąc doskonalić umiejętności łyżwiarskie wyruszyliśmy na lodowisko do Pszowa, korzystając z dyscypliny sportowo rekreacyjnej.

W ostatnim dniu naszego wypoczynku pojechaliśmy do Aquaparku w Gorzycach, który oferuje wiele wodnych atrakcji tj. basen pływacki, basen rekreacyjny, zjeżdżalnie, jacuzzi, tunele z masażami oraz grotę solną.

 Za zaangażowanie, bezpieczeństwo i nadzór podczas wypoczynku składamy podziękowania: Pani Joannie Kowalczyk Klimczak, Paulinie Medyńskiej, Żanecie Góreckiej oraz Ewelinie Balicz. Natomiast dzieciom dziękujemy za liczny udział w półkolonii, miłą atmosferę oraz dobrą zabawę. Ferie szybko się skończyły, ale miłe wspomnienia pozostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.

 

Sylwia Sumik

Lidia Piecha  

 

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
bip  f  ok  katalog  a  test  s  chroniona  firm  str
1.jpeg 10.png 11.png 12.png 13.png 14.png 15.png 16.png 17.png 18.png 19.png 2.png 20.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png
Kalendarz wydarzeń
22
stycznia
sobota
Kliknij na wybraną datę