Aktywne ferie z GOK 8-12.02.2016

Gminny Ośrodek Kultury wraz ze Świetlicą Miejską w Baborowie zorganizował na czas ferii zimowych aktywny wypoczynek dla dzieci z naszej Gminy. Jak co roku akcja zimowa cieszyła się dużym zainteresowaniem, ze względu na szereg atrakcji przygotowanych dla najmłodszych jak i starszych uczestników.

Dzieci miały możliwość m.in. zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami podczas turniejów: bilarda, piłkarzyków oraz tenisa stołowego, które zostały rozegrane w świetlicy miejskiej. Prace plastyczne oraz gry planszowe jak i multimedialne urozmaiciły wspólnie spędzony czas w świetlicy.

Chętnych na wycieczki również nie zabrakło. Udaliśmy się na seans do kina w Kędzierzynie Koźlu, gdzie każdy mógł dokonać wyboru między równolegle wyświetlanymi animowanymi filmami tj.„Misiek w Nowym Jorku” czy „Odlotowa przygoda” wedle swoich zainteresowań

i upodobań. Kolejne wycieczki miały na celu aktywizację fizyczną dzieci i młodzieży podczas ferii. Chcąc doskonalić umiejętności łyżwiarskie wyruszyliśmy na lodowisko do Pszowa, korzystając z dyscypliny sportowo rekreacyjnej.

W ostatnim dniu naszego wypoczynku pojechaliśmy do Aquaparku w Gorzycach, który oferuje wiele wodnych atrakcji tj. basen pływacki, basen rekreacyjny, zjeżdżalnie, jacuzzi, tunele z masażami oraz grotę solną.

Za zaangażowanie, bezpieczeństwo i nadzór podczas wypoczynku składamy podziękowania: Pani Joannie Kowalczyk Klimczak, Paulinie Medyńskiej, Żanecie Góreckiej oraz Ewelinie Balicz. Natomiast dzieciom dziękujemy za liczny udział w półkolonii, miłą atmosferę oraz dobrą zabawę. Ferie szybko się skończyły, ale miłe wspomnienia pozostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Sylwia Sumik

bip  f  ok  katalog  a  test  s  chroniona  firm  str