PL EN DE CZ

V Maraton Fitness 7.04.2016

W czwartkowe, deszczowe popołudnie, dnia 07.04.2016r., w sali gimnastycznej przy ul. Opawskiej w Baborowie, odbył się energetyczny i radosny V Maraton Fitness.

 Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych na zajęcia  przybyło bardzo dużo osób, chcących spędzić aktywnie czas wolny oraz zafundować swojemu organizmowi dużą dawkę wysiłku, hormonów szczęścia i energii. Panie miały do wyboru pięć form zajęć fitness,tj. Step Choreografy, Fitball, Latino Dance ,Taśmy Pilates oraz Stretching.

Maraton został tak przygotowany aby kompleksowo uruchomić, wzmocnić i  pobudzić do działania wszystkie partie mięśniowe organizmu, a na koniec zrelaksować je i  rozciągnąć .Uczestnicy i instruktorzy stworzyli fantastyczną atmosferę, która mobilizowała do podejmowania intensywnego wysiłku z  promiennym uśmiechem na twarzy. Po raz pierwszy w trakcie trwania maratonu,była możliwość przyjścia kobiet z dziećmi.W czasie kiedy mamy ćwiczyły, ich pociechy miały zapewnioną opiekę przez animatorkę  Gok-u Karolinę Rakoczy, która wypełniła ich czas zabawami i grami.Dla wszystkich uczestników organizator zapewnił słodki poczęstunek i ciepłe napoje.  

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom uczestniczącym w maratonie, za udział, wysiłek fizyczny, pozytywne emocje i prawidłowe podejście do potrzeby ruchu. Pani Dyrektor Lidii Piecha, za zaangażowanie i wspieranie rozwoju sportowej idei w działalności instruktorów Gminnego Ośrodka Kultury. Pani Karolinie Rakoczy za pomoc i fachową opiekę nad dziećmi. Instruktorom Fitness, pani Żanecie Góreckiej i panu Grzegorzowi Sumikowi, za profesjonalne prowadzenie zajęć, otwartość, życzliwość i że mogę zawsze liczyć na waszą pomoc.

Serdecznie zapraszam do udziału w naszych zajęciach  i mam nadzieję, że w przyszłym roku jeszcze więcej osób przybędziecie na VI Maraton Fitness. Zapraszam na naszą stronę internetową www.gok.baborow.pl  do obejrzenia zdjęć z imprezy i do śledzenia naszych działań na facebooku.

 

Joanna Kowalczyk-Klimczak 

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
s  str  chroniona  ok  a  firm  test  katalog  f  bip
1.jpeg 10.png 11.png 12.png 13.png 14.png 15.png 16.png 17.png 18.png 19.png 2.png 20.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png
Kalendarz wydarzeń
22
marca
środa
Kliknij na wybraną datę