PL EN DE CZ

Kurs na wychowawcę wypoczynku

Wychowawca wypoczynku

Bardzo pracowity weekend 1.2.3 lipca 2016 na Sali Widowiskowej w Baborowie spędzili  uczestnicy kursu wychowawca wypoczynku dzieci i młodzieży. Dominowały tematy odnoszące się do organizacji działań w czasie wolnym od zajęć szkolnych. Szeroki wachlarz wiadomości dotyczących pracy wychowawczej, opiekuńczej, turystycznej i edukacyjnej jak również bezpieczeństwa zdrowia i życia uczestników wypoczynku połączony z zajęciami praktycznymi stanowił całość kursu.

Duże zainteresowanie uczestników powyższymi tematami, energia i chęć z jaką pracowali, zdobywali wiedzę i umiejętności pozwoli na sprawne i profesjonalne organizowanie działań dla dzieci i młodzieży na terenie Gminy Baborów.

W przedsięwzięciu brały udział osoby, które bardzo często zajmują się organizacją jak i pomocą podczas  okolicznościowych imprez, festynów i przedsięwzięć dla lokalnej społeczności w naszej Gminie. Nabyte wiadomości i kwalifikacje ułatwią, usprawnią i uatrakcyjnią podejmowane zadania.

Kurs prowadziła Pani Elżbieta Biskup – Dyrektor Centrum Usług Kulturalno Oświatowych w Raciborzu. Do poszczególnych wykładów i tematów zaprosiła profesjonalną kadrę wykładowców, wychowawców, pedagogów, animatorów kultury, plastyków, instruktorów rekreacji ruchowej.  Kurs na bardzo wysokim poziomie ukończyli wszyscy uczestnicy.  Na tym nie koniec, mamy plany na przyszłość, zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych do odwiedzania naszej strony internetowej www.gok.baborow.pl   i facebooka w celu śledzenia nowych wydarzeń. 

Więcej na https://www.facebook.com/arscentrum/  

                                                                                                                                                                              Lidia Piecha

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
firm  s  test  katalog  str  ok  chroniona  bip  f  a
1.jpeg 10.png 11.png 12.png 13.png 14.png 15.png 16.png 17.png 18.png 19.png 2.png 20.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png
Kalendarz wydarzeń
22
marca
środa
Kliknij na wybraną datę