PL EN DE CZ

Wyjazd do teatru 15.10.2016

Kulturalnie - Teatralnie

 

Dużo muzyki, dobrej zabawy i poczucia humoru spotkało nas podczas wyjazdu do Opolskiego Teatru Lalki i Aktora, który odbył się 15 października br. Wycieczka zorganizowana została przez Gminny Ośrodek Kultury, dla dzieci i rodziców biorących udział w zajęciach oferowanych przez Ośrodek Kultury i nie tylko.

Spektakl pt.” Smacznego, proszę wilka” to historia opowiadająca o wilku i zagubionym zajączku, którzy wędrują razem w poszukiwaniu domu, a odnajdują prawdziwe szczęście. Piękna oprawa sceniczna tego zabawnego i błyskotliwego tekstu przyciągnęła uwagę zarówno małych i dużych. Misternie wykonane lalki zwierząt o pięknie rzeźbionych twarzach, zabawne dialogi, zaskakujące zwroty akcji a do tego świetne zgranie zespołu aktorskiego, to gwarancja miło i mądrze spędzonego czasu z dziećmi.

Dzięki połączeniu muzyki, śpiewu i tańca oraz świetnej gry autorskiej spektakl bardzo podobał się nie tylko dzieciom, ale także rodzicom. Zapraszamy zatem na kolejne wydarzenia kulturalne organizowane przez GOK w Baborowie.

 

 

                                                                                                                      Sylwia Sumik

 

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
test  wyloguj  chroniona  ok  s  str  katalog  firm  bip  a
0.png 1.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg 5.jpeg 6.jpeg 7.jpeg 8.png 9.png
Kalendarz wydarzeń
17
września
piątek
Kliknij na wybraną datę