PL EN DE CZ

Spotkanie z Mikołajem 3.12.2016

            „Boże Narodzenie to niezwykły czas. Do domów przychodzi Święty Mikołaj, zwierzęta w szopce mówią ludzkim głosem, nad choinką fruwają anioły. To wszystko silnie działa na dziecięcą wrażliwość. Nic więc dziwnego, że na tajemniczego gościa z białą brodą nasze pociechy czekają z biciem serca…”

 

            Gminny Ośrodek Kultury w Baborowie zorganizował dla dzieci z całej Gminy „Spotkanie z Mikołajem”, które miało miejsce 3 grudnia w Sali Widowiskowej w Baborowie. Wieczór z ulubieńcem dzieci rozpoczął się od serdecznego przywitania przez Panią Dyrektor GOK-u  Lidię Piecha wszystkich przybyłych dzieci wraz z rodzicami i opiekunami. Program otworzyły występy dzieci z Sułkowa uczęszczających na zajęcia świetlicowe organizowanie przez GOK, które miały możliwość po raz pierwszy  zatańczyć świąteczną choreografię przed tak dużą publicznością. Układ taneczny oraz stroje do piosenki  „Jingle bells” przygotowała Pani Lidia Piecha.

Następnie swoim świątecznym występem mogły się pochwalić dzieci z zespołu tanecznego „SMYKI”, działającego przy GOK-u, którego choreografie wraz ze strojami przygotowała Pani Martyna Wielgus.

Kulminacyjnym punktem wieczoru było przyjście Mikołaja ze swoimi pomocnikami, którzy wykonali dla dzieci interaktywny program Mikołajkowy „Mikołaki z śnieżnej bajki” oraz szereg atrakcyjnych zabaw w rytm muzyki, która wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój.

Około 120 małych mieszkańców Gminy spotkało się z Mikołajem i jego dwoma pomocnikami. Ulubieniec najmłodszych wręczył każdemu milusińskiemu słodkie upominki.

            Zadowolenie i radość emanująca od dzieci podczas organizacji takich akcji jest dla nas powodem do nieustających działań. Kochany Mikołaju, do zobaczenia za rok!

Sylwia Sumik – instruktor GOK

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
bip  s  a  f  test  chroniona  str  firm  katalog  ok
1.jpeg10.jpeg11.jpeg12.jpeg13.jpeg14.jpeg2.jpeg3.jpeg4.jpeg5.jpeg6.jpeg7.jpeg8.jpeg9.jpeg
Kalendarz wydarzeń
17
lipca
środa
Kliknij na wybraną datę