PL EN DE CZ

Bezpieczne ferie z GOK

W dniach od 20 do 24 lutego br. odbył się cykl zajęć zimowych pod hasłem „Bezpieczne Ferie” dla dzieci z miasta i Gminy Baborów. Gminny Ośrodek Kultury zorganizował jak co roku szereg atrakcji, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Nasi milusińscy mieli możliwość wyjazdu  do Aquaparku w  Gorzycach, gdzie korzystali z licznych wodnych atrakcji oraz doskonalili swoje umiejętności pływackie. Po wodnych zabawach nadszedł czas powrotu do domu - wróciliśmy zmęczeni ale szczęśliwi. Kolejnego dnia odkrywaliśmy tajemnice piękna ukrytego za pozorną brzydotą - wycieczka prowadziła do Opolskiego Teatru Lalki i Aktora na pouczający spektakl pt. „Brzydkie Kaczątko”, mówiący o wielkiej przemianie brzydoty, do której niezbędna jest wiara, że w każdym istnieniu drzemie piękno. Na półmetku ferii odwiedzili nas policjanci, Pan Jarosław Bartczak oraz Pan Rafał Sado, którzy dobrymi radami pokierowali dziećmi jak zachować się podczas zagrożeń - za co składamy serdeczne podziękowania. Następną atrakcją  był wyjazd do Państwowej Straży Pożarnej w Głubczycach, gdzie uczestniczyliśmy w edukacji multimedialnej na temat zachowania bezpieczeństwa podczas ferii. Zostaliśmy również oprowadzeni po głubczyckiej strażnicy, dzieci z zaciekawieniem odkrywały tajniki pracy strażaka. Ostatniego dnia naszych Bezpiecznych Ferii wybraliśmy się na lodowisko do Pszowa, gdzie rozwijaliśmy swoje umiejętności łyżwiarskie.

Program ferii został zrealizowany w 100%. Bardzo gorąco dziękujemy uczestnikom wypoczynku zimowego za dobre zachowanie i miłą atmosferę. Z niecierpliwością czekamy na Was w wakacje.

 

 

Instruktorzy GOK

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
chroniona  a  katalog  test  s  ok  str  firm  f  bip
1.jpeg 10.png 11.png 12.png 13.png 14.png 15.png 16.png 17.png 18.png 19.png 2.png 20.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png
Kalendarz wydarzeń
22
marca
środa
Kliknij na wybraną datę