PL EN DE CZ

Bezpieczne ferie z GOK

W dniach od 20 do 24 lutego br. odbył się cykl zajęć zimowych pod hasłem „Bezpieczne Ferie” dla dzieci z miasta i Gminy Baborów. Gminny Ośrodek Kultury zorganizował jak co roku szereg atrakcji, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Nasi milusińscy mieli możliwość wyjazdu  do Aquaparku w  Gorzycach, gdzie korzystali z licznych wodnych atrakcji oraz doskonalili swoje umiejętności pływackie. Po wodnych zabawach nadszedł czas powrotu do domu - wróciliśmy zmęczeni ale szczęśliwi. Kolejnego dnia odkrywaliśmy tajemnice piękna ukrytego za pozorną brzydotą - wycieczka prowadziła do Opolskiego Teatru Lalki i Aktora na pouczający spektakl pt. „Brzydkie Kaczątko”, mówiący o wielkiej przemianie brzydoty, do której niezbędna jest wiara, że w każdym istnieniu drzemie piękno. Na półmetku ferii odwiedzili nas policjanci, Pan Jarosław Bartczak oraz Pan Rafał Sado, którzy dobrymi radami pokierowali dziećmi jak zachować się podczas zagrożeń - za co składamy serdeczne podziękowania. Następną atrakcją  był wyjazd do Państwowej Straży Pożarnej w Głubczycach, gdzie uczestniczyliśmy w edukacji multimedialnej na temat zachowania bezpieczeństwa podczas ferii. Zostaliśmy również oprowadzeni po głubczyckiej strażnicy, dzieci z zaciekawieniem odkrywały tajniki pracy strażaka. Ostatniego dnia naszych Bezpiecznych Ferii wybraliśmy się na lodowisko do Pszowa, gdzie rozwijaliśmy swoje umiejętności łyżwiarskie.

Program ferii został zrealizowany w 100%. Bardzo gorąco dziękujemy uczestnikom wypoczynku zimowego za dobre zachowanie i miłą atmosferę. Z niecierpliwością czekamy na Was w wakacje.

 

 

Instruktorzy GOK

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
firm  s  f  bip  str  ok  katalog  a  chroniona  test
1.jpeg10.png11.png12.png13.png14.png15.png16.png17.png18.png19.png2.png20.png3.png4.png5.png6.png7.png8.png9.png
Kalendarz wydarzeń
22
września
piątek
Kliknij na wybraną datę