PL EN DE CZ

Maraton fitness 27.04.2017

Zastanawialiście się kiedyś, czym jest wysiłek fizyczny? W końcu tak dużo mówi się o roli ruchu w naszym życiu, o byciu fit, o spalaniu kalorii. Niby coś tam pewnie słyszeliście o tym, że aby zachować sylwetkę Adonisa lub posągową figurę bogini musicie więcej spalać niż dostarczać… i była  ku temu okazja.

            27 kwietnia na Sali gimnastycznej przy ul. Opawskiej w Baborowie odbył się kolejny cykl ćwiczeń w ramach corocznego Maratonu Fitness. Tym razem  można było uczestniczyć w takich formach aerobiku jak: ćwiczenia  wzmacniające kręgosłup, ćwiczenia  z taśmami, hantlami, piłkami, stepami, tabata czyli interwałowy trening metaboliczny o niezwykłej intensywności – te ćwiczenia poprowadziła Pani Dorota Link – instruktor fitness. Było też spalanie kalorii poprzez taniec: latino dance – gorące rytmy, mnóstwo energii i śmiechu z instruktorem Grzegorzem Sumik jak również   zumba – czyli luz, połączenie tańca, aerobiku i dobrego humoru w wykonaniu prowadzących  Oli Pruszowskiej  i Martyny Wielgus.  

Nie musieliśmy przekonywać uczestników maratonu, że ruch w życiu jest potrzebny, że wysiłek fizyczny oprócz spalania kalorii wyzwala hormony szczęścia czyli endorfiny, które działają również przeciwbólowo. Liczymy na to, że wykonywane ćwiczenia były dla wszystkich przyjemnością i formą relaksu. Dziękujemy za przybycie, zapraszamy na nasze zajęcia w godzinach wieczornych w każdy wtorek, środę i czwartek, szczegóły na stronie GOK www.gok.baborow.pl .

                                                                                                                 Lidia Piecha,

 Instruktorzy GOK.

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
f  katalog  firm  ok  test  chroniona  s  a  bip  str
1.jpeg 10.png 11.png 12.png 13.png 14.png 15.png 16.png 17.png 18.png 19.png 2.png 20.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png
Kalendarz wydarzeń
22
marca
środa
Kliknij na wybraną datę