PL EN DE CZ

Warsztaty "Street Dance"

Głównym celem konkursu grantowego „Opolskie EDUKO 2017" jest rozwój i promocja współdziałania pomiędzy podmiotami reprezentującymi sferę kultury i edukacji, którego efektem są przedsięwzięcia, o wysokiej jakości merytorycznej, z zakresu edukacji i animacji kulturowej, skierowane do dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów.

W ramach tego projektu odbyła się 30 maja  pierwsza część  Warsztatów Street Dance dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów z Gminy Baborów. Miejscem działań była  sala widowiskowa w Baborowie. Tematem przewodnim  warsztatów było wyzwolenie emocji poprzez ekspresję taneczną zawartych w literaturze na podstawie tekstów z książki „Gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych sprawach”. Uczestnikom w takim sposobie spędzania wolnego czasu pomagali wybitni animatorzy kultury,  mistrzowie tańca towarzyskiego ze szkoły tańca ORIAN - SHOW  ze Zdzieszowic Państwo Anna i Piotr Orian.

Kontynuacja  warsztatów odbędzie się 19 czerwca oraz 10 lipca, na które to wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Projekt jest realizowany wspólnie z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Baborowie               w ramach konkursu grantowego „Rozczytany Baborów – literatura źródłem inspiracji plastyczno – muzyczno - tanecznych”.                                                        

                                                                                                                                  Lidia Piecha

Zaproszenie na warsztaty - plakat - A4 plus spady 3mm - JPG RGB.jpeg  

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
f  chroniona  test  a  str  katalog  s  ok  firm  bip
1.jpeg 10.png 11.png 12.png 13.png 14.png 15.png 16.png 17.png 18.png 19.png 2.png 20.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png
Kalendarz wydarzeń
31
stycznia
wtorek
Kliknij na wybraną datę