PL EN DE CZ

Powitanie Lata 24.06.2017

Po zakończeniu turnieju im.Stanisława Tokarza na deskach amfiteatru odbył się festyn „Powitanie Lata”. Od godziny 16.00 miały miejsce występy zespołów tanecznych i wokalnych. Jako pierwsze zaprezentowały się dzieci i młodzież

z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego pod opieką Pani Eweliny Szwec oraz zespoły- SMYKI i ISKRA z Gminnego Ośrodka Kultury z instruktorem Martyną Wielgus.

Kolejną atrakcją dla dzieci był program integracyjno-animacyjny „Środowisko ponad wszystko”, w którym dzieci chętnie uczestniczyły, dowiadując się przy tym jak dbać o nasze środowisko. Podczas festynu dzieci mogły korzystać z dmuchańców, balonowego zoo, bryczki, malować twarze, doczepiać i farbować włosy jak również zajadać się wata cukrową, popcornem oraz pysznymi domowymi ciastami pieczonymi przez mamy dziewcząt z zespołu tanecznego ISKRA. Dostarczono nam również wokalnych emocji, które wzrastały podczas  koncertu młodych wokalistów ze Studia Muzyki i Piosenki ARS z Pietraszyna pod kierownictwem Pani Elżbiety Biskup.

         Nie zabrakło też ruchu dla uczestników festynu zarówno tych małych jak i rodziców, które dostarczył nam Pan Piotr Orian podczas nauki i pokazu tańca z zespołem ORIAN SHOW, gdzie zarówno dzieci jak i dorośli mogli „bawić się tańcem’’.

Zabawa była przednia ale co dobre szybko się kończy. Również festyn dobiegł końca. Wszyscy zmęczeni ale szczęśliwi rozeszli się do domów. Powitanie lata zaliczamy do jak najbardziej udanych życząc przy tym wszystkim dzieciakom i ich rodzicom słonecznych i gorących wakacji.

 

 

 

Instruktorzy GOK

 

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
a  bip  wyloguj  ok  test  katalog  s  chroniona  firm  str
DSC_8662.jpeg DSC_8966.jpeg DSC00664a.jpeg DSC01406.jpeg DSC03536.jpeg DSC03881.jpeg DSC03989.jpeg DSC04051.jpeg DSC09943.jpeg IMG_0134.jpeg IMG_0276.jpeg IMG_0653.jpeg
Kalendarz wydarzeń
28
września
poniedziałek
Kliknij na wybraną datę