PL EN DE CZ

Powitanie Lata 24.06.2017

Po zakończeniu turnieju im.Stanisława Tokarza na deskach amfiteatru odbył się festyn „Powitanie Lata”. Od godziny 16.00 miały miejsce występy zespołów tanecznych i wokalnych. Jako pierwsze zaprezentowały się dzieci i młodzież

z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego pod opieką Pani Eweliny Szwec oraz zespoły- SMYKI i ISKRA z Gminnego Ośrodka Kultury z instruktorem Martyną Wielgus.

Kolejną atrakcją dla dzieci był program integracyjno-animacyjny „Środowisko ponad wszystko”, w którym dzieci chętnie uczestniczyły, dowiadując się przy tym jak dbać o nasze środowisko. Podczas festynu dzieci mogły korzystać z dmuchańców, balonowego zoo, bryczki, malować twarze, doczepiać i farbować włosy jak również zajadać się wata cukrową, popcornem oraz pysznymi domowymi ciastami pieczonymi przez mamy dziewcząt z zespołu tanecznego ISKRA. Dostarczono nam również wokalnych emocji, które wzrastały podczas  koncertu młodych wokalistów ze Studia Muzyki i Piosenki ARS z Pietraszyna pod kierownictwem Pani Elżbiety Biskup.

         Nie zabrakło też ruchu dla uczestników festynu zarówno tych małych jak i rodziców, które dostarczył nam Pan Piotr Orian podczas nauki i pokazu tańca z zespołem ORIAN SHOW, gdzie zarówno dzieci jak i dorośli mogli „bawić się tańcem’’.

Zabawa była przednia ale co dobre szybko się kończy. Również festyn dobiegł końca. Wszyscy zmęczeni ale szczęśliwi rozeszli się do domów. Powitanie lata zaliczamy do jak najbardziej udanych życząc przy tym wszystkim dzieciakom i ich rodzicom słonecznych i gorących wakacji.

 

 

 

Instruktorzy GOK

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
str  f  test  s  katalog  a  chroniona  bip  ok  firm
1.jpeg10.jpeg11.jpeg12.jpeg13.jpeg14.jpeg2.jpeg3.jpeg4.jpeg5.jpeg6.jpeg7.jpeg8.jpeg9.jpeg
Kalendarz wydarzeń
18
czerwca
wtorek
Kliknij na wybraną datę