PL EN DE CZ

XIX Liga Młodzików im.Stanisława Tokarza 24.06.2017

Wakacje rozpoczęte, a wraz z ich powitaniem nie zabrakło atrakcji dla dzieci i dorosłych. W sobotę 24.06.2017r. odbyła się XIX Edycja Ligi Młodzików im. Stanisława Tokarza. O pamięć i zasługi dla ś. p. trenera dba dyrekcja i pracownicy GOK w Baborowie. Zmagania młodych piłkarzy rozpoczęły się na Stadionie Miejskim o godz.10:00. Uroczystego otwarcia dokonała Dyrektor GOK- u  Pani Lidia Piecha. Syn zmarłego trenera Pan Krzysztof Tokarz, złożył życzenia najmłodszym piłkarzom i przekazał w imieniu rodziny  słodycze dla zawodników, Dyrektor GOK- u Pani Lidia Piecha przekazała sprzęt sportowy dla startujących drużyn. Turniej jest ofertą skierowaną wyłącznie dla dzieci i drużyn z terenu miasta i gminy Baborów. Do piłkarskich zmagań zgłosiły się cztery drużyny: Eko - Logika Cukrownik Baborów I,  Sokół Boguchwałów, Eko - Logika Cukrownik Baborów II, GOK Baborów. Pomimo wysokiej  temperatury, młodzi piłkarze grali jak zawodowcy i walczyli do końca.

Klasyfikacja drużyn:

I miejsce – GOK Baborów                9 pkt.

II miejsce – Eko - Logika II              6 pkt.

III miejsce – Sokół Boguchwałów    3 pkt.

IV miejsce – Eko - Logika I              0 pkt.

Najlepszy bramkarz – Mikołaj Pawelec

Najlepszy strzelec - Igor Pawelec

Po zawodach odbył się konkurs rzutów karnych, a jego zwycięzcą został Dawid Krajczy.

Statuetki najlepszym zawodnikom wręczył prezes  ZUK-u Pan Tomasz Krupa. Turniej upamiętniono sympatycznym poczęstunkiem dla zawodników w gronie rodziców. Serdeczne podziękowania ślemy dla Pana Andrzeja Kanasa za sędziowanie i pomoc w organizacji rozgrywek, jak również rodzicom, trenerom oraz opiekunom drużyn.

 

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
a  firm  s  bip  chroniona  f  katalog  ok  str  test
1.jpeg 10.png 11.png 12.png 13.png 14.png 15.png 16.png 17.png 18.png 19.png 2.png 20.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png
Kalendarz wydarzeń
31
stycznia
wtorek
Kliknij na wybraną datę