PL EN DE CZ

Kiermasz Bożonarodzeniowy 2.12.2017

 

„Jest taki dzień bardzo ciepły choć grudniowy,

 dzień zwykły dzień,

w którym gasną wszystkie spory..”

 

Każdemu z nas początek grudnia kojarzy się ze śniegiem, zapachem choinki, mroźnym powietrzem i wielkimi przygotowaniami do świąt.

Także instruktorom Gminnego Ośrodka Kultury w Baborowie, grudzień kojarzy się z przygotowaniami do Kiermaszu Bożonarodzeniowego. Przy pomocy Pań z warsztatów twórczych zostały stworzone niesamowite rzeczy robione z wyobraźnią i pasją, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie i uczęszczanie na zajęcia.

Dnia 02.12.2017r., na Placu Targowym w Baborowie, pod namiotem zostały wystawione m.in.: wianki ozdobne na stół i do zawieszenia, choineczki i poduszki wyszywane, ozdoby na choinkę oraz na ścianę – wszystkie wykonane z prawdziwym sercem.

Nie zabrakło również przepysznych i różnorodnych miodów z gospodarstwa „Kwiatoniów” Pani Małgosi Hosnowskiej, nie zapominamy również o pysznych domowych ciastach, które swoim zapachem przyciągały wszystkich – twórcami słodkości były Panie z Stowarzyszenia Miłośników Sułkowa, mamy dzieci tańczących oraz Pani Wioletta Lenczewska – Sołtys Babic. Wyjątkowego klimatu kiermaszu dopełniały przepiękne kolędy oraz miła atmosfera.

Za wspaniały świąteczny klimat i zainteresowanie naszymi działaniami serdecznie dziękujemy, a szczególnie: Pani Katarzynie Krupie, Pani Małgorzacie Hosnowskiej, Pani Martynie Wielgus oraz mamom małych tancerzy, Pani Ewelinie Gębuś, Pani Jadwidze Kowalczykowskiej, Bogumile Polaczy i Pani Janinie Pietrzkiewicz ze Stowarzyszenia Miłośników Sułkowa, Pani Paulinie Medyńskiej, Pani Ani Banaś, Pani Wioletcie Lenczewskiej , Pani Róży Wieczorek, oraz wszystkim uczestnikom warsztatów twórczych prowadzonych przez GOK, dziękujemy również Panom konserwatorom z Gminy Baborów i Pani Bernadecie Suchanek.

 

Bardzo cieszymy się i dziękujemy za okazanie dużego zainteresowania.

 

 

A.Pruszowska

Animator GOK

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
chroniona  a  bip  str  s  ok  test  f  firm  katalog
1.jpeg10.jpeg11.jpeg12.jpeg13.jpeg14.jpeg2.jpeg3.jpeg4.jpeg5.jpeg6.jpeg7.jpeg8.jpeg9.jpeg
Kalendarz wydarzeń
17
lipca
środa
Kliknij na wybraną datę