PL EN DE CZ

Spotkanie z Mikołajem 6.12.2017 Sucha Psina

„Mikołajkowe marzenia do spełnienia”

      Któż z nas nie lubi 6 grudnia – Śpiesz się śpiesz się Mikołaju, zejdź z wysokich wzgórz. Grzeczne dzieci wyczekują kiedy przyjdziesz już. W tym dniu na świetlicy wiejskiej w Suchej Psinie w godzinach wieczornych odbyło się spotkanie ze św. Mikołajem dla dzieci z Gminy Baborów.

Wieczór rozpoczął się przywitaniem przez Panią Dyrektor GOK-u Lidię Piecha wszystkich dzieci wraz z rodzicami i opiekunami.

Wyczekiwanie na upragnionego Gościa umilił nam występ zespołu SMYKI oraz ISKRA pod opieką Pani Martyny Wielgus. Po energicznych występach dzieci nadszedł czas na program artystyczny animatorów z firmy PRYM ART. Elfik oraz Śnieżynka wprowadzili tanecznym  krokiem św. Mikołaja. Podczas programu artystycznego przepełnionego zabawami, piosenkami w wykonaniu dzieci oraz rymowankami, na sali dało się odczuć atmosferę Świąt Bożegonarodzenia. Wspólna zabawa dzieci i ich rodziców zakończyły się rozdaniem paczek mikołajkowych oraz pamiątkowymi zdjęciami.

W tym roku paczki powędrowały do ponad 160 dzieci z naszej gminy.

Było to możliwe dzięki osobom o ciepłym sercu, które wspierają nas co roku. Serdeczne podziękowania ślemy do osób i firm: Zarządowi firmy ZUK w Baborowie, PPHU MAK-RO z Baborowa oraz Pani Alicji Szczepanik i Pana Wiesława Mucha. Podziękowania za zaangażowanie należą się pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury, konserwatorom Urzędu Miejskiego oraz Pani Teresie Wołk jako Radnej i równocześnie Sołtysowi Suchej Psiny.

Radość i zadowolenie wśród dzieci motywuje nas do organizowania takich akcji.

 

 

 

animator GOK

Anna Banaś

 

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
a  ok  firm  katalog  test  chroniona  str  wyloguj  s  bip
DSC_8662.jpeg DSC_8966.jpeg DSC00664a.jpeg DSC01406.jpeg DSC03536.jpeg DSC03881.jpeg DSC03989.jpeg DSC04051.jpeg DSC09943.jpeg IMG_0134.jpeg IMG_0276.jpeg IMG_0653.jpeg
Kalendarz wydarzeń
27
września
niedziela
Kliknij na wybraną datę