„Doposażenie sali widowiskowej w Baborowie, jako miejsca intensywnie prowadzonych działań artystycznych, kulturalnych i integracyjnych”

efr1m.jpeg

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa Inwestująca w obszary wiejskie"

Operacja pn. "Doposażenie sali widowiskowej w Baborowie, jako miejsca intensywnie prowadzonych działań artystycznych, kulturalnych i integracyjnych"
Cel - Zwiększenie dostępności do nowoczesnej infrastruktury publicznej, mogącej służyć na działalność kulturalną, artystyczna i integracyjną w Gminie Baborów.
Dzięki wyposażeniu sali widowiskowej w Baborowie w nowoczesny sprzęt i urządzenia współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie informacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowania przez społeczność".
Wartość realizowanej operacji: 64 691, 11 zł. w tym ze środków EFRROW 41 162, 00 zł.
Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD "Płaskowyż Dobrej Ziemi".

20181030_102056(1)m.jpeg
20181106_092208m.jpeg
ok  katalog  chroniona  wyloguj  firm  test  str  a  bip  s
0.png 1.jpeg 2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg 5.jpeg 6.jpeg 7.jpeg 8.png 9.png