PL EN DE CZ

Turniej piłki siatkowej 27.09.2014

Turniej Piłki Siatkowej

 

   Dnia 27.09.2014r Gminny Ośrodek Kultury w Baborowie oraz MUKS Jedynka Baborów, zorganizowali w Hali Sportowej przy ul. Wiejskiej Jesienny Turniej Piłki Siatkowej. W zawodach brały udział drużyny: SPS Głogówek, dwa zespoły  Azymka Zdzieszowice  oraz MUKS Jedynka Baborów. Podczas rozgrywania meczy, zawodnicy dostarczyli nam wielu emocji i stworzyli świetne widowisko sportowe. Nie zabrakło zaciętości w walce o punkty oraz przemyśleń w formowaniu akcji. Ostatecznie zespół z SPS Głogówek  zwyciężył rozgrywki zajmując I miejsce. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Azymka Zdzieszowice II. Trzecie miejsce zajęli  zawodnicy  Azymka Zdzieszowice I . Natomiast Muks Jedynka Baborów uplasował się na czwartej pozycji.

Nagrodę dla najlepszego zawodnika Jesiennego Turnieju otrzymał reprezentant zespołu Azymek Zdzieszowice I - Mikołaj Semak. W trakcie zawodów organizatorzy zapewnili zawodnikom  ciepły posiłek regeneracyjny i napoje. Drużyny przyjezdne pochwaliły organizatorów za sprawne przeprowadzenie rozgrywek i dobrą atmosferę panującą w Baborowskiej Hali.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobą zaangażowanym w pomoc w przeprowadzeniu zawodów, szczególnie Panu Jerzemu Tomczykowi , który z wielkim zaangażowaniem i sercem od wielu lat prowadzi drużynę MUKS Jedynka Baborów organizując Turnieje, oraz reprezentuje naszą Gminę na arenach sportowych. Serdecznie zapraszamy  mieszkańców do kibicowania naszym siatkarzom, którzy po raz kolejny występują w Raciborskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej.

                                                                                                                                                                         Joanna Kowalczyk-Klimczak

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
bip  str  ok  test  f  firm  a  katalog  chroniona  s
1.jpeg10.jpeg11.jpeg12.jpeg13.jpeg14.jpeg2.jpeg3.jpeg4.jpeg5.jpeg6.jpeg7.jpeg8.jpeg9.jpeg
Kalendarz wydarzeń
17
lipca
środa
Kliknij na wybraną datę