PL EN DE CZ

Warsztaty "Street Dance"

Głównym celem konkursu grantowego „Opolskie EDUKO 2017" jest rozwój i promocja współdziałania pomiędzy podmiotami reprezentującymi sferę kultury i edukacji, którego efektem są przedsięwzięcia, o wysokiej jakości merytorycznej, z zakresu edukacji i animacji kulturowej, skierowane do dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów.

W ramach tego projektu odbyła się 30 maja  pierwsza część  Warsztatów Street Dance dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów z Gminy Baborów. Miejscem działań była  sala widowiskowa w Baborowie. Tematem przewodnim  warsztatów było wyzwolenie emocji poprzez ekspresję taneczną zawartych w literaturze na podstawie tekstów z książki „Gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych sprawach”. Uczestnikom w takim sposobie spędzania wolnego czasu pomagali wybitni animatorzy kultury,  mistrzowie tańca towarzyskiego ze szkoły tańca ORIAN - SHOW  ze Zdzieszowic Państwo Anna i Piotr Orian.

Kontynuacja  warsztatów odbędzie się 19 czerwca oraz 10 lipca, na które to wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Projekt jest realizowany wspólnie z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Baborowie               w ramach konkursu grantowego „Rozczytany Baborów – literatura źródłem inspiracji plastyczno – muzyczno - tanecznych”.                                                        

                                                                                                                                  Lidia Piecha

Zaproszenie na warsztaty - plakat - A4 plus spady 3mm - JPG RGB.jpeg

 

Szukaj na stronie
Tagi wyszukiwania:
s  a  f  katalog  test  chroniona  ok  bip  str  firm
1.jpeg10.jpeg11.jpeg12.jpeg13.jpeg14.jpeg2.jpeg3.jpeg4.jpeg5.jpeg6.jpeg7.jpeg8.jpeg9.jpeg
Kalendarz wydarzeń
17
lipca
środa
Kliknij na wybraną datę